Modernizacja węzłów i sieci ciepłowniczych należących do Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach

fe

29
Kwi
2021
Informacje ogólne

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach informuje, że została podpisana umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinanowanie projektu „Modernizacja węzłów i sieci ciepłowniczych należących do Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach” w ramach Działania 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu, oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020. Szczegóły tutaj.

Sygnalizowanie potencjalnych nieprawidłowości lub nadużyć finansowych w projekcie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach, zgodnie z zapisami umowy o dofinansowanie nr POIS.01.05.00-00-0013/17-00, informuje o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych, tj. opracowanego i udostępnionego przez IZ narzędzia informatycznego umożliwiającego przekazanie informacji o podejrzeniu wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego.

Sygnalizację potencjalnych nieprawidłowości lub nadużyć finansowych można zgłaszać za pośrednictwem specjalnego, udostępnionego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju – https://www.pois.gov.pl/strony/zglaszanie-nieprawidlowosci/

Jednocześnie informujemy, iż wobec pracowników, wykonawców, innych osób powiązanych z realizowanym Projektem, które skorzystają z powyższego mechanizmu i przekażą w dobrej wierze informacje o możliwości wystąpienia nadużyć / nieprawidłowości nie będą podejmowane żadne działania odwetowe.

Dane adresowe
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach
Ul. Królowej Elżbiety 1A
58-160 Świebodzice
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: (74) 64-62-000